Oczyszczalnie Ekologiczne Wrocław – Drenażowe, Tunelowe, Biologiczne

Szambo ekologiczne

Szambo ekologiczne jest jednym ze sposobów na rozwiązanie problemów związanych z podłączeniem do sieci kanalizacyjnej, często związanym w długim oczekiwaniem do podłączenia do sieci czy rozproszoną rozbudową. Cechuje się wysoką szczelnością oraz odpornością na wpływ czynników zewnętrznych, dlatego jest rozwiązaniem niegroźnym dla otoczenia. Należy jednak zaznaczyć, że nie nadaje się do każdego gospodarstwa domowego.

Jest to rozwiązanie idealne, które nie wymaga zagospodarowania dużego terenu, przeznaczone zazwyczaj dla domostwa, gdzie produkcja nieczystości jest niewielka, np. dla wakacyjnych ośrodków wypoczynkowych.

Szambo ekologiczne nie oczyszcza nieczystości, tylko je przechowuje więc wymaga regularnego wywozu. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które poszukują tymczasowego rozwiązania, które oczekują na podłączenie do miejskich sieci kanalizacyjnych.

Warto wspomnieć, że na wybudowanie zbiornika niezbędne będzie uzyskanie zezwolenia. W momencie budowania nowego domu można bez problemu uzyskać zgodę wraz z pozwoleniem na jego budowę, bowiem należy w nim określić sposób zagospodarowania ścieków.

Powrót

Sprawdź nasze usługi na terenie Wrocławia